KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Ożarów Mazowiecki - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Ożarów Mazowiecki

Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją przedsiębiorstwa Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się respektem wśród klientów producentem mebli kuchennych na indywidualne zamówienie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się różnego typu zadania. 

Nasza jednostka gospodarcza oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane wykonane z najwyższej jakości materiałów. W naszej galerii odnajdziecie Państwo wzorcowe realizacje naszych projektów. Odnaleźć tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się znaczącym powodzeniem wśród naszych kontrahentów. Proponujemy również stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest bardzo wytrzymały oraz całkowicie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Rekomendujemy też projekty wykonane z płyty fornirowanej.

 

Gwarantujemy, że wszystkie nasze zlecenia realizowane są z odpowiednią pilnością. Selekcjonując naszą jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo rzetelność oraz doświadczenie. Jako producent z gigantycznym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane dokładnie wedle projektu i przede wszystkim bez problemów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu również:

  • stworzenie garderoby z drzewa czy też innych półproduktów
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem pragnień naszych klientów. W ten sposób jesteśmy w stanie utworzyć takie meble, które perfekcyjnie będą dopasowane do ich wyczekiwań. Prowadzona przez nas ofertę kierujemy przede wszystkim do obywateli Ożarowa Mazowieckiego i okolic, niemniej jednak z rozkoszą podejmiemy się również realizacji zleceń z innych miast Polski.