KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Otwock - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Otwock

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się uznaniem wśród klientów producentem mebli kuchennych na zamówienie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. 

Nasza firma oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane stworzone z najwyższej jakości materiałów. W prowadzonej przez nas galerii odnajdziecie Państwo wzorcowe realizacje naszych projektów. Znaleźć tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się znaczącym powodzeniem wśród naszych klientów. Proponujemy także wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest nadzwyczaj wytrzymały oraz nienagannie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Rekomendujemy również projekty wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszystkie nasze zlecenia realizowane są z należytą pieczołowitością. Selekcjonując naszą przejrzystą firmę, wybierają Państwo niezawodność i doświadczenie.

Jako producent z dużym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane dokładnie według projektu i przede wszystkim bez problemów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu także:

  • stworzenie garderoby z drewna lub innych materiałów
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem wymogów naszych kontrahentów. W ten sposób możemy utworzyć takie meble, które po mistrzowsku będą dopasowane do ich oczekiwań. Stworzona przez nas propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Otwocka oraz okolic, jakkolwiek z zapałem podejmiemy się także realizacji zamówień z innych miast Polski.