KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Otwock - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Otwock

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się właściwą reputacją pośród swoich odbiorców producent szaf wnękowych i mebli kuchennych wytwarzanych na indywidualne zamówienie.

W opisującej nas szerokiej ofercie odszukać możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zlecenie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszystkich zleceń przystępujemy z należytą starannością i z całych sił staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom naszego kontrahenta. W celu skonstruowania dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu rozpoczynamy od ustalenia dokładnych pragnień.

Przykładowe realizacje naszych projektów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na stronie prowadzonej przez nas firmy.

Wolno tam znaleźć zarówno kuchnie stereotypowe z drewna jak i nowomodne, a też szafy przesuwne i wnękowe - w przeróżnych rozmiarach i wzorach. Oczywiście jesteśmy otwarci na Państwa przedsięwzięcia. Z radością podejmiemy się wykonania rozmaitych zadań.

W wypadku pojawiających się niepewności zachęcamy do skontaktowania się z naszymi specjalistami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a także doradzą, jakie meble w Państwa przypadku sprawdzą się najporządniej. Podpowiedzą, czy lepiej kupić meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią także walory mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi pracownikami są w stanie Państwo ustalić też wszelkie szczegóły każdego zamówienia.

Jako producent mebli funkcjonujący na terenie Otwocka, naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do kontrahentów z tego miasta i całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zleceń w innych miejscach.