KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Mszczonów - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Mszczonów

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się szacunkiem wśród kontrahentów producentem mebli kuchennych na zamówienie. Nasze wieloletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. 

Stworzona przez nas firma produkcyjna oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane skonstruowane z najlepszej jakości materiałów. W prowadzonej przez nas galerii odnajdziecie Państwo przykładowe realizacje naszych projektów. Znaleźć tam można pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się gigantycznym powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy także stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest bardzo wytrzymały oraz perfekcyjnie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Rekomendujemy również prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

 

Zapewniamy, że wszystkie nasze zlecenia realizowane są z należytą pieczołowitością. Wybierając naszą klarowną jednostkę, wybierają Państwo solidność i doświadczenie. Jako producent z dużym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane dokładnie wedle projektu oraz przede wszystkim bez kłopotów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu dodatkowo:

  • stworzenie garderoby z drzewa lub też innych materiałów
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Następne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań klientów prowadzonej przez nas firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować takie projekty, które nienagannie będą dopasowane do ich wymogów. Nasza idealna propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Mszczonowa oraz okolic, jednak ochoczo podejmiemy się też realizacji zleceń z innych miast Polski.