KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Konstancin-Jeziorna - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Konstancin-Jeziorna

Uprzejmie zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją przedsiębiorstwa Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się respektem wśród konsumentów producentem mebli kuchennych na wymiar. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie sprawia, iż jesteśmy w stanie podjąć się rozmaitego rodzaju zadania. 

Nasza firma proponuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane zrealizowane z najwyższej jakości materiałów. W należącej do nas galerii znajdziecie Państwo wzorcowe realizacje naszych pomysłów. Odszukać tam można między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy też wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest nadzwyczaj wytrzymały i perfekcyjnie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Rekomendujemy również projekty wykonane z płyty fornirowanej.

Gwarantujemy, że wszystkie nasze zamówienia realizowane są z odpowiednią sumiennością.

Selekcjonując naszą najlepszą jednostkę, wybierają Państwo niezawodność oraz doświadczenie. Jako producent z dużym doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane dokładnie według projektu i przede wszystkim bez problemów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu również:

  • stworzenie garderoby z drzewa czy też innych materiałów
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Następne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań klientów naszej firmy. W ten sposób możemy skonstruować takie meble, które znakomicie będą dostosowane do ich oczekiwań. Nasza idealna propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Konstancin-Jeziornej i okolic, jakkolwiek z zapałem podejmiemy się także realizacji zamówień z innych miast Polski.