KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Kielce - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne KielcZachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Walczak meble. Jesteśmy cieszącym się respektem wśród konsumentów producentem mebli kuchennych na wymiar. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie skutkuje, iż możemy podjąć się różnorodnego typu zadania. 

Nasza jednostka gospodarcza oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane zrealizowane z najwyższej jakości materiałów. W należącej do nas galerii odszukacie Państwo wzorcowe realizacje naszych projektów. Odnaleźć tam wolno między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy także wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. Dzięki lakierowaniu materiał ten staje się wyjątkowo trwały oraz bez zarzutu sprawdza się w takich pokojach jak kuchnie czy garderoby. Polecamy też projekty wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszystkie nasze zlecenia realizowane są z odpowiednią starannością. Wybierając naszą najlepszą firmę, wybierają Państwo solidność oraz doświadczenie. Jako wytwórca z dużym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane szczegółowo według projektu oraz przede wszystkim bez problemów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu dodatkowo:

  • stworzenie garderoby z drewna bądź innych surowców
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Kolejne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań konsumentów naszej idealnej firmy. To naturalnie dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować takie projekty, które bardzo dobrze będą dostosowane do ich potrzeb. Stworzona przez nas ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Kielc oraz okolic, jakkolwiek chętnie podejmiemy się także realizacji zamówień z innych miast Polski.