KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Józefów - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Józefów

Firma Walczak Meble to cieszący się popularnością wśród swoich kontrahentów producent mebli kuchennych i innych mebli tworzonych na indywidualne zamówienie.

W prowadzonej przez nas ogromnej ofercie odnaleźć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie skonstruowane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszelkich zadań podchodzimy z trafną starannością oraz chcemy sprostać wszystkim wymaganiom korzystającego z naszych usług odbiorcy. W celu wyprodukowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu rozpoczynamy od wskazania dokładnych potrzeb.

Wzorcowe realizacje naszych pomysłów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na stronie naszej firmy. Wolno tam znaleźć zarówno kuchnie tradycyjne z drewna jak i nowoczesne, a też szafy przesuwne i wnękowe - w różnych rozmiarach i wzorach. Oczywiście jesteśmy otwarci na Państwa przedsięwzięcia. Z chęcią podejmiemy się realizacji oryginalnych projektów.

W razie jakichkolwiek pytań gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a także poradzą, jakie meble w Państwa przypadku sprawdzą się najlepiej. Podpowiedzą, czy przyzwoiciej wybrać meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią także walory mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi pracobiorcami mogą Państwo ustalić również wszystkie detale każdego zamówienia.

Jako wytwórca mebli funkcjonujący na terenie Józefowa, stworzoną przez nas propozycję kierujemy w głównej mierze do konsumentów z tego miasta oraz pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zleceń w innych lokalizacjach.