KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Iłża - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Iłża

Firma Walczak Meble to szczycący się dobrą sławą pośród własnych odbiorców wytwórca szaf wnękowych i sprzętów kuchennych wytwarzanych na indywidualne zamówienie.

W opisującej nas ogromnej ofercie odkryć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na wymiar wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszystkich zadań podchodzimy z stosowną starannością oraz pragniemy sprostać wszystkim wymaganiom korzystającego z naszych usług odbiorcy. W celu wyprodukowania dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu rozpoczynamy od ustalenia dokładnych wymogów.

Wzorcowe realizacje naszych pomysłów znajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na domenie należącej do nas firmy.

Można tam odszukać zarówno kuchnie stereotypowe z drewna jak oraz nowoczesne, a także szafy przesuwne oraz wnękowe - w rozmaitych rozmiarach i wzorach. Oczywiście jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Z radością podejmiemy się wykonania rozmaitych zadań.

W razie dowolnych wątpliwości gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi pracobiorcami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a również doradzą, które meble w Państwa przypadku sprawdzą się najprawidłowiej. Podpowiedzą, czy prawidłowiej kupić meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią także walory mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi robotnikami mogą Państwo uzgodnić również wszystkie detale każdego zlecenia.

Jako producent mebli funkcjonujący na terenie Iłży, stworzoną przez nas ofertę kierujemy przede wszystkim do kontrahentów z tego miasta i całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zamówień w innych miejscach.