KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Iłża - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Iłża

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się uznaniem wśród klientów producentem mebli kuchennych na indywidualne zlecenie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się rozmaitego typu zadania. 

Nasza jednostka gospodarcza oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane skonstruowane z najwyższej jakości materiałów. W prowadzonej przez nas galerii odszukacie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Odnaleźć tam można między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się znaczącym powodzeniem wśród naszych klientów. Oferujemy też stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niezmiernie wytrzymały i nienagannie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby oraz pomieszczenia kuchenne. Rekomendujemy także projekty wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszelkie nasze zamówienia realizowane są z poprawną sumiennością. Wybierając naszą przejrzystą firmę, wybierają Państwo niezawodność oraz doświadczenie.

Jako producent z dużym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane całkowicie wedle projektu i przede wszystkim bez kłopotów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu także:

  • wykonanie garderoby z drzewa lub też innych materiałów
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem wymogów naszych klientów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować takie projekty, jakie gruntownie będą dostosowane do ich wymogów. Nasza propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Kozienic i okolic, ale ochoczo podejmiemy się także realizacji zamówień z innych miast Polski.