KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Grodzisk Mazowiecki - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Grodzisk Mazowiecki

Gorąco zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się popularnością wśród kontrahentów producentem mebli kuchennych na indywidualne zamówienie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie skutkuje, że jesteśmy w stanie podjąć się różnego typu zadania. 

Nasza firma produkcyjna oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane zrealizowane z najlepszej jakości materiałów. W naszej galerii znajdziecie Państwo przykładowe realizacje naszych projektów. Odnaleźć tam można między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych kontrahentów. Proponujemy też stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. To naturalnie dzięki lakierowaniu materiał ten staje się nadzwyczaj trwały oraz po mistrzowsku sprawdza się w takich pomieszczeniach jak kuchnie czy garderoby. Polecamy też projekty wykonane z płyty fornirowanej.

 

Gwarantujemy, że wszystkie nasze zamówienia realizowane są z poprawną sumiennością. Selekcjonując naszą przejrzystą jednostkę, wybierają Państwo niezawodność oraz doświadczenie. Jako producent z ogromnym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane od początku do końca według projektu i przede wszystkim bez problemów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu również:

  • stworzenie garderoby z drzewa lub innych półproduktów
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Następne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań klientów naszej profesjonalnej firmy. W ten sposób jesteśmy w stanie skonstruować takie meble, które bezbłędnie będą dostosowane do ich wyczekiwań. Nasza propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Grodziska Mazowieckiego oraz okolic, lecz ochoczo podejmiemy się również realizacji zamówień z innych miast Polski.