KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Grodzisk Mazowiecki - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Grodzisk Mazowiecki

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się dobrą sławą pośród swoich odbiorców fabrykant szaf wnękowych oraz sprzętów kuchennych wytwarzanych na wymiar.

W opisującej nas ogromnej ofercie odszukać możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na indywidualne zamówienie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszystkich zadań przystępujemy z właściwą pilnością i chcemy podołać wszystkim wymaganiom naszego odbiorcy. W celu skonstruowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu rozpoczynamy od wskazania dokładnych potrzeb.

Testowe realizacje naszych pomysłów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na domenie internetowej prowadzonej przez nas firmy.

Można tam odnaleźć zarówno kuchnie schematyczne z drewna jak oraz nowoczesne, a również szafy przesuwne oraz wnękowe - w rozmaitych rozmiarach oraz wzorach. Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa przedsięwzięcia. Z chęcią podejmiemy się realizacji nowych projektów.

W przypadku pojawiających się niepewności zachęcamy do skontaktowania się z naszymi zawodowcami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a także doradzą, jakie meble w Państwa przypadku sprawdzą się najprawidłowiej. Podpowiedzą, czy prawidłowiej wybrać meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią też zalety mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi robotnikami mogą Państwo uzgodnić też wszelkie detale każdego zlecenia.

Jako producent mebli funkcjonujący na terenie Grodziska Mazowieckiego, naszą propozycję kierujemy przede wszystkim do kontrahentów z tego miasta oraz całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zleceń w innych miejscach.