KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Góra Kalwaria - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Góra Kalwaria

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z propozycją firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się popularnością wśród kontrahentów producentem mebli kuchennych na indywidualne zlecenie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie powoduje, iż możemy podjąć się różnego typu zadania. 

Stworzona przez nas jednostka gospodarcza proponuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane stworzone z najlepszej jakości materiałów. W należącej do nas galerii znajdziecie Państwo wzorcowe realizacje naszych pomysłów. Odnaleźć tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się dużym powodzeniem wśród naszych kontrahentów. Oferujemy również wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niesłychanie wytrzymały i perfekcyjnie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Polecamy również prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszystkie nasze zamówienia realizowane są z poprawną precyzją. Selekcjonując opisującą nas jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo solidność i doświadczenie.

Jako wytwórca z dużym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane szczegółowo wedle projektu i przede wszystkim bez kłopotów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu również:

  • stworzenie garderoby z drewna bądź innych materiałów
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Następne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań klientów opisującej nas firmy. W ten sposób możemy stworzyć takie meble, które bez zarzutu będą przystosowane do ich oczekiwań. Nasza propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Góry Kalwarii oraz okolic, jednakowoż entuzjastycznie podejmiemy się też realizacji zamówień z innych miast Polski.