KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Garbatka-Letnisko - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Garbatka-Letnisko

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przedsiębiorstwa Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się szacunkiem wśród klientów producentem mebli kuchennych na zamówienie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie sprawia, iż jesteśmy w stanie podjąć się przeróżnego rodzaju zadania. 

Nasza firma oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane wykonane z najwyższej jakości materiałów. W opisującej nas galerii odnajdziecie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Odnaleźć tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się gigantycznym powodzeniem wśród naszych konsumentów. Proponujemy także stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niezmiernie wytrzymały oraz świetnie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby oraz pomieszczenia kuchenne. Polecamy też projekty wykonane z płyty fornirowanej.

Gwarantujemy, że wszelkie nasze zlecenia realizowane są z odpowiednią pilnością. Wybierając naszą jednostkę, wybierają Państwo solidność oraz doświadczenie.

Jako producent z wielkim doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane dokładnie wedle projektu oraz przede wszystkim bez problemów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu również:

  • wykonanie garderoby z drewna lub innych półproduktów
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Kolejne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań klientów prowadzonej przez nas firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować takie projekty, jakie gruntownie będą dostosowane do ich wymogów. Nasza idealna propozycję kierujemy przede wszystkim do obywateli Kozienic i okolic, jakkolwiek chętnie podejmiemy się także realizacji zleceń z innych miast Polski.