KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Garbatka-Letnisko - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Garbatka-Letnisko

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to szczycący się dobrą opinią pośród swoich odbiorców fabrykant szaf wnękowych oraz mebli kuchennych produkowanych na wymiar.

W należącej do nas ogromnej ofercie odnaleźć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zlecenie skonstruowane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne oraz wnękowe - producent.

Do wszystkich zamówień przystępujemy z odpowiednią starannością i z całych sił staramy się sprostać wszelkim oczekiwaniom odwiedzającego nas kontrahenta. W celu wyprodukowania dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu inaugurujemy od ustalenia dokładnych pragnień. 

Przykładowe realizacje naszych pomysłów znajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na domenie internetowej należącej do nas firmy.

Wolno tam odkryć zarówno kuchnie sztampowe z drewna jak oraz współczesne, a również szafy przesuwne i wnękowe - w różnych rozmiarach i wzorach. Oczywiście jesteśmy otwarci na Państwa pomysły. Z radością podejmiemy się wykonania rozmaitych zadań. 

W razie jakichkolwiek pytań serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a również doradzą, jakie meble w Państwa wypadku sprawdzą się najporządniej. Podpowiedzą, czy poprawniej wybrać meble z płyty fornirowanej czy drewniane. Omówią także plusy mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi robotnikami mogą Państwo ustalić również wszelkie detale każdego zamówienia.

Jako wytwórca mebli funkcjonujący na terenie Garbatki-Letnisko, stworzoną przez nas propozycję kierujemy w głównej mierze do klientów z tego miasta i całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zleceń w innych lokalizacjach.