KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Brwinów - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Brwinów

Przedsiębiorstwo Walczak Meble to cieszący się uznaniem wśród swoich konsumentów fabrykant sprzętów kuchennych i innych mebli konstruowanych na indywidualne zlecenie.

W opisującej nas ofercie odnaleźć możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na indywidualne zlecenie stworzone z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszystkich zadań podchodzimy z trafną sumiennością oraz chcemy podołać wszystkim wymaganiom naszego odbiorcy. W celu stworzenia dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu inaugurujemy od wskazania dokładnych potrzeb.

Wzorcowe realizacje naszych pomysłów znajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na domenie prowadzonej przez nas firmy.

Można tam odkryć zarówno kuchnie standardowe z drewna jak i nowomodne, a również szafy przesuwne oraz wnękowe - w różnych rozmiarach i wzorach. Jak najbardziej jesteśmy otwarci na Państwa idee. Z radością podejmiemy się wykonania przeróżnych zadań.

W przypadku pojawiających się niepewności zachęcamy do skontaktowania się z naszymi zawodowcami. Udzielą oni z pewnością wyczerpujących wyjaśnień, a także doradzą, które meble w Państwa wypadku sprawdzą się najpoprawniej. Podpowiedzą, czy prawidłowiej zakupić meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią też zalety mebli z płyty lakierowanej. Z zatrudnionymi u ans specjalistami mogą Państwo omówić także wszelkie niuanse każdego zamówienia.

Jako wytwórca mebli działający na terenie Brwinowa, naszą ofertę kierujemy w głównej mierze do kontrahentów z tego miasta i całego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się też realizacji zleceń w innych miejscach.