KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Brwinów - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Brwinów

Zachęcamy do zapoznania się z propozycją przedsiębiorstwa Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się szacunkiem wśród konsumentów producentem mebli kuchennych na indywidualne zlecenie. Posiadane przez nas długoletnie doświadczenie sprawia, że jesteśmy w stanie podjąć się różnego typu zadania. 

Nasza firma produkcyjna oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane skonstruowane z najwyższej jakości materiałów. W opisującej nas galerii znajdziecie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Znaleźć tam można pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się ogromnym powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy także stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niezwykle wytrzymały oraz bardzo dobrze funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby oraz pomieszczenia kuchenne. Polecamy również projekty wykonane z płyty fornirowanej.

 

Zapewniamy, że wszystkie nasze zlecenia realizowane są z właściwą pilnością. Selekcjonując opisującą nas jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo rzetelność oraz doświadczenie. Jako wytwórca z wielkim doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane dokładnie według projektu i przede wszystkim bez kłopotów.

Prócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu dodatkowo:

  • stworzenie garderoby z drewna bądź też innych surowców
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem wymogów naszych konsumentów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować takie projekty, jakie bezbłędnie będą dostosowane do ich pragnień. Nasza idealna propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Brwinowa oraz okolic, jednakowoż z przyjemnością podejmiemy się także realizacji zamówień z innych miast Polski.