KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Błonie - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Błonie

Firma Walczak Meble to szczycący się właściwą opinią pośród swoich odbiorców producent szaf wnękowych i mebli kuchennych fabrykowanych na indywidualne zamówienie.

W należącej do nas ogromnej ofercie odnaleźć możecie Państwo między innymi:

  • kuchnie na wymiar stworzone z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszystkich zleceń przystępujemy z odpowiednią starannością i z całych sił staramy się sprostać wszystkim oczekiwaniom odwiedzającego nas kontrahenta. W celu stworzenia dla Państwa wymarzonej kuchni, adaptacje każdego projektu rozpoczynamy od określenia dokładnych wymogów.

Przykładowe realizacje naszych projektów odnajdziecie Państwo w galerii znajdującej się na stronie internetowej prowadzonej przez nas firmy. Wolno tam znaleźć zarówno kuchnie standardowe z drewna jak oraz dzisiejsze, a także szafy przesuwne i wnękowe - w różnych rozmiarach oraz wzorach. Rzecz jasna jesteśmy otwarci na Państwa idee. Z chęcią podejmiemy się realizacji innowacyjnych projektów.

W przypadku pojawiających się wątpliwości zachęcamy do skontaktowania się z naszymi zawodowcami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a również doradzą, jakie meble w Państwa wypadku sprawdzą się najpoprawniej. Podpowiedzą, czy lepiej kupić meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią też plusy mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi pracownikami mogą Państwo uzgodnić też wszystkie szczegóły każdego zlecenia.

Jako producent mebli funkcjonujący na terenie Błonii, naszą propozycję kierujemy w głównej mierze do kontrahentów z tego miasta i pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się także realizacji zamówień w innych lokalizacjach.