KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Błonie - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Błonie

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się szacunkiem wśród konsumentów producentem mebli kuchennych na indywidualne zlecenie. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. 

Nasza jednostka gospodarcza oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane wykonane z najwyższej jakości materiałów. W prowadzonej przez nas galerii odszukacie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Znaleźć tam można między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, która cieszy się gigantycznym powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy też stworzenie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niezmiernie wytrzymały oraz bezbłędnie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby oraz pomieszczenia kuchenne. Rekomendujemy również projekty wykonane z płyty fornirowanej.

 

Gwarantujemy, że wszelkie nasze zlecenia realizowane są z właściwą precyzją. Selekcjonując naszą profesjonalną firmę, wybierają Państwo solidność oraz doświadczenie. Jako wytwórca z znaczącym doświadczeniem zapewniamy gwarancję, że wszystko pozostanie wykonane od początku do końca wedle projektu i przede wszystkim bez kłopotów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu także:

  • wykonanie garderoby z drzewa lub też innych półproduktów
  • wykonanie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem pragnień naszych konsumentów. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować takie projekty, jakie znakomicie będą zaadaptowane do ich wymogów. Nasza idealna ofertę kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Błonii i okolic, jakkolwiek entuzjastycznie podejmiemy się też realizacji zamówień z innych miast Polski.