KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Białobrzegi - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Białobrzegi

Uprzejmie zapraszamy do zapoznania się z ofertą firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się szacunkiem wśród klientów producentem mebli kuchennych na indywidualne zlecenie. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć się jakiegokolwiek wyzwania. 

Nasza jednostka gospodarcza oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane skonstruowane z najwyższej jakości materiałów. W należącej do nas galerii odnajdziecie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Znaleźć tam wolno między innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się wielkim powodzeniem wśród naszych kontrahentów. Oferujemy także wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. Za pomocą lakierowania MDF jest niezwykle wytrzymały oraz nienagannie funkcjonuje w takich miejscach, jak garderoby i pomieszczenia kuchenne. Rekomendujemy też projekty wykonane z płyty fornirowanej.

Zapewniamy, że wszystkie nasze zamówienia realizowane są z poprawną dokładnością. Wybierając opisującą nas jednostkę gospodarczą, wybierają Państwo solidność i doświadczenie.

Jako wytwórca z wielkim doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane dokładnie według projektu i przede wszystkim bez kłopotów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych oferujemy Państwu także:

  • stworzenie garderoby z drzewa lub też innych surowców
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Kolejne zadanie zaczynamy dokładnym omówieniem oczekiwań klientów prowadzonej przez nas firmy. To właśnie dzięki temu jesteśmy w stanie zaproponować takie projekty, które bezbłędnie będą zaadaptowane do ich potrzeb. Prowadzona przez nas ofertę kierujemy przede wszystkim do obywateli Kozienic oraz okolic, ale chętnie podejmiemy się także realizacji zamówień z innych miast Polski.