KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Szafy na wymiar Białobrzegi - szafy przesuwne i wnękowe - producent

szafy na wymiar Białobrzegi

Firma Walczak Meble to cieszący się uznaniem wśród swoich konsumentów fabrykant sprzętów kuchennych oraz innych mebli tworzonych na wymiar.

W opisującej nas szerokiej ofercie odszukać możecie Państwo pomiędzy innymi:

  • kuchnie na zamówienie wykonane z lakierowanego MDF-u,
  • garderoby,
  • szafy na wymiar, szafy przesuwne i wnękowe - producent.

Do wszystkich zadań przystępujemy z należytą pieczołowitością i chcemy podołać wszystkim wymaganiom naszego odbiorcy. W celu wyprodukowania dla Państwa wymarzonej kuchni, realizacje każdego projektu inaugurujemy od określenia dokładnych pragnień.

Wzorcowe realizacje naszych projektów odszukacie Państwo w galerii znajdującej się na witrynie internetowej prowadzonej przez nas firmy.

Wolno tam znaleźć zarówno kuchnie tradycyjne z drewna jak oraz dzisiejsze, a również szafy przesuwne oraz wnękowe - w przeróżnych rozmiarach i wzorach. Naturalnie jesteśmy otwarci na Państwa propozycje. Z radością podejmiemy się wykonania rozmaitych zadań.

W razie dowolnych wątpliwości gorąco zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Udzielą oni z pewnością obszernych wyjaśnień, a również doradzą, które meble w Państwa wypadku sprawdzą się najpoprawniej. Podpowiedzą, czy odpowiedniej wybrać meble z płyty fornirowanej lub drewniane. Omówią także plusy mebli z płyty lakierowanej. Z naszymi robotnikami mogą Państwo uzgodnić też wszelkie szczegóły każdego zlecenia.

Jako producent mebli funkcjonujący na terenie Białobrzeg, naszą propozycję kierujemy w głównej mierze do konsumentów z tego miasta i pełnego województwa mazowieckiego. Podejmiemy się również realizacji zleceń w innych lokalizacjach.