KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

Meble kuchenne lakierowane na wymiar Warszawa - drewniane, laminowane - producent

meble kuchenne Warszawa

Zapraszamy do zaznajomienia się z propozycją firmy Walczak Meble. Jesteśmy cieszącym się respektem wśród klientów producentem mebli kuchennych na wymiar. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że jesteśmy w stanie podjąć się każdego wyzwania. 

Nasza firma oferuje Państwu meble kuchenne lakierowane na wymiar, lakierowane, drewniane zrealizowane z najlepszej jakości materiałów. W należącej do nas galerii odnajdziecie Państwo przykładowe realizacje naszych pomysłów. Odszukać tam wolno pomiędzy innymi meble kuchenne wykonane z płyty laminowanej, jaka cieszy się wielkim powodzeniem wśród naszych konsumentów. Oferujemy też wykonanie mebli z lakierowanego MDF-u. Dzięki lakierowaniu materiał ten staje się niebywale trwały i doskonale sprawdza się w takich pokojach jak kuchnie czy garderoby. Rekomendujemy też prototypy wykonane z płyty fornirowanej.

Gwarantujemy, że wszelkie nasze zamówienia realizowane są z odpowiednią sumiennością.

Selekcjonując naszą profesjonalną firmę, wybierają Państwo niezawodność oraz doświadczenie. Jako wytwórca z ogromnym doświadczeniem dajemy gwarancję, że wszystko zostanie wykonane dokładnie wedle projektu oraz przede wszystkim bez problemów.

Oprócz wykonywania mebli kuchennych proponujemy Państwu dodatkowo:

  • wykonanie garderoby z drewna lub też innych surowców
  • stworzenie szaf przesuwnych na wymiar.

Każde zlecenie poprzedzamy szczegółowym określeniem pragnień naszych konsumentów. W ten sposób możemy skonstruować takie meble, które idealnie będą dostosowane do ich wyczekiwań. Stworzona przez nas propozycję kierujemy przede wszystkim do mieszkańców Warszawy i okolic, jednakowoż ochoczo podejmiemy się również realizacji zamówień z innych miast Polski.