KUCHNIE, SZAFY, GARDEROBY NA WYMIAR - TEL. 502 111 132

INNE MEBLE NA WYMIAR

Witamy w dziale Inne - miejscu, gdzie prezentujemy dopełnienie naszej oferty. Jesteśmy wiodącą firmą, która zajmuje się upiększaniem wnętrz domowych i biurowych, oferując optymalne meble na zamówienie. Prócz kuchni, mebli biurowych, szaf oraz garderoby - chętnie pomożemy Państwu w upiększeniu także innych pomieszczeń, oferując dopasowane meble.

W naszej ofercie znajdują się między innymi:

- meble do łazienki
- meble do pokoju dziecięcego
- meble do przedpokoju
- łóżka do sypialni
- łóżka dla dzieci

I wiele innych mebli. Nie boimy się meblowych wyzwań - chętnie zaprojektujemy i stworzymy dowolny mebel, czy to do domu, biura czy warsztatu samochodowego lub innego budynku. Gwarantujemy, że nasze meble spełnią wszystkie Państwa wymogi, jednocześnie dopasowując się do stylu panującego w danym pomieszczeniu.

Bogata oferta i brak ograniczeń sprawiają, że jesteśmy w stanie pomóc każdemu - zarówno firmom, które szukają nietypowych mebli do swojego biura, jak i prywatnym odbiorcom, którzy marzą o idealnych meblach do swojego wnętrza. Chętnie pomożemy, najpierw projektując mebel, a później przystępując do jego realizacji. Posiadamy bogate zaplecze techniczne oraz mnóstwo pomysłów, którymi możemy podzielić się z Państwem.

Zapraszamy do kontaktu i do współpracy. Nasza firma znajduje się w Radomiu - chętnie zrealizujemy projekty meblowe dla Klientów zarówno z Radomia, jak i okolic (cała Polska). Łóżka, szafy, meble do przedpokoju, piwnicy, garażu czy innych pomieszczeń - oto nasza specjalizacja!